Matrac Fines 02

Matrac Fines 02
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Penový matrac výšky 20 cm.
ID produktu
1000065
Výrobca
FINES a.s.
Záručná doba
2 roky
163.21 €Cena s DPH
Doprava už od 10.00 € prostredníctvom Rozvoz Žilina
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Ak máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope, navštívte naše vzorkové predajne, alebo nám zavolajte na  číslo +421 2/4333 27 67.

FINES 02 je penový matrac.


Robustný matrac s pokročilým systémom profilácie. Priedušný a prateľný poťah Wellness.

  • Strana Soft (biela) profilovaná technikou CubeCare, ktorá bola navrhnutá pre zdravotné matrace. Optimalizuje tuhosti v jednotlivých zónach, uvoľnenie ramien, spevnenie v oblasti panvy, je rozdelená na 7 anatomických zón.
  • Strana Hard (hnedá) s jemnou profiláciou s masážnymi účinkami. Strana vyššej strednej tuhosti obsahujúca 5 anatomických zón. Prešitý poťah Wellness - zaisťuje zvýšenú vzdušnosť a tepelnú izoláciu lôžka. Funkcia znižovania statického náboja. Klimatizačné vrstvy na odvod potu a tepelnú izoláciu lôžka.

Súčasťou je 3D mriežka - ventilačná mriežka zvyšujúca priedušnosť poťahu, odvádza vlhkosť. Dvojdielny, prateľný do 60 °C.

  • výška matraca: cca 20 cm
  • odporučená nosnosť: do 130 kg
  • vhodné uloženie: na pevný latkový alebo pevný/polohovateľný lamelový rošt
  • záruka: 2 roky
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
SÚHLASÍM