FINES  Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
VYSTAVENÉSKLADOMAKCIA-40%

HENRY kreslo + PN podnožka

HENRY kreslo + PN podnožka
ID produktu
1000722
Výrobca
FINES
Záručná doba
2 roky
655.60 €
388.00 €Cena s DPH
skladom
Na fotografii je reálne zobrazený vystavený výrobok. Materiál - látka NU04. Nohy buk. V cene kreslo + podnožka.
Doručenie tohto tovaru na odberné miesto FINES výroba a podniková predajňa Fines v Žiline je do 3 pracovných dní. Predpokladané doručenie cez rozvoz alebo iné odberné miesto je za 14 dni 20.5.2021 v štvrtok
Doprava ZADARMO prostredníctvom Bezplatný rozvoz Žilina
 Popis

HENRY ušiakové kreslo.


V ušiakovom kresle Henry sme použili najkvalitnejšie výplňové materiály, aby bolo sedenie čo najpohodlnejšie. Kvalita materiálov sa odrazí aj na celkovej užitkovej hodnote produktu. Skladové zásoby kresla Henry sú zobrazené v možnostiach - prevedenie poťahovej látky a nožičiek.
Dostupné vyhotovenie skladom v prevedení ako na fotografii. Látka NU04, V. csk, nohy sú  v odtieni buk. V cene je kreslo aj s taburetkou.

Ku kreslu je možné dokúpiť taburetku PN Henry.

Rozmer kresla: š/v/h/ - 84/110/91 cm.

HENRY podnožka.


Podnožková taburetka sa výborne hodí ku kreslu Henry. Štýlové bukové nohy vytvárajú ľahký retro štýl.
Rozmer: š/v/h 55x42/37,5x47 cm.

 Špecifikácia

Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte naše podnikové predajne, alebo zavolajte na  číslo +421 2/4333 27 67.

Farba prevedení, resp. látok na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzickou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú rozličné zobrazovacie zariadenia (kvalita monitora, telefón, atď.) Preto je lepšie si vopred objednať vzorku látky, prípadne si ju pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
SÚHLASÍM