FINES Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
VYSTAVENÉSKLADOMAKCIA-62%

KONRAD kreslo modré

KONRAD kreslo modré
ID produktu
1000721
Výrobca
FINES
Záručná doba
2 roky
419.00 €
159.00 €Cena s DPH
skladom
Na fotografii je reálne zobrazený vystavený výrobok. Materiál - látka RK08. Nohy dub tmavý.
Doručenie tohto tovaru na odberné miesto FINES výroba a podniková predajňa Fines v Žiline je do 3 pracovných dní. Predpokladané doručenie cez rozvoz alebo iné odberné miesto je za 14 dni 20.5.2021 v štvrtok
Doprava už od 10.00 € prostredníctvom Rozvoz Žilina
 Popis

Kreslo Konrad.

Kreslo výborné na doladenie miestnosti, či už obývačky alebo spálne. Má pevnú konštrukciu a je veľmi pohodlné.

Kreslo Konrad je dostupné v prevedení ako na fotografii. Látka RK08, VI. csk, nohy odtieň dub tmavý. Rozmer kresla je: v x h x š - 85x78x65 cm. Výška sedu je 46 cm.

   Špecifikácia

  Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte naše podnikové predajne, alebo zavolajte na  číslo +421 2/4333 27 67.

  Farba prevedení, resp. látok na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzickou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú rozličné zobrazovacie zariadenia (kvalita monitora, telefón, atď.) Preto je lepšie si vopred objednať vzorku látky, prípadne si ju pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
  SÚHLASÍM