FINES  Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
VYSTAVENÉSKLADOMAKCIA-58%

VARADERO modré kreslo+taburetka

VARADERO modré kreslo+taburetka
  • VARADERO modré kreslo+taburetka
  • VARADERO modré kreslo+taburetka
ID produktu
1000772
Výrobca
FINES
Záručná doba
2 roky
839.00 €
349.00 €Cena s DPH
skladom
Na fotografii je reálne zobrazený vystavený výrobok. Materiál - látka HM07. Nohy bukové odtieň višňa. V cene je kreslol s taburetkou. Cena bez vankúšov a dekorácií.
Doručenie tohto tovaru na odberné miesto FINES výroba a podniková predajňa Fines v Žiline je do 3 pracovných dní. Predpokladané doručenie cez rozvoz alebo iné odberné miesto je za 14 dni 14.12.2021 v utorok
Doprava ZADARMO prostredníctvom Bezplatný rozvoz Bratislava
 Popis

Extravagantné kreslo s taburetkou.

Kreslo Varadero sa bude výborne vynímať v obývačke ako solitér. Po ťažkom dni si v ňom pohodlne oddýchnete, poprípade prečítate svoju obľúbenú knihu.

Kreslo Varadero je dostupné v prevedení ako na fotografii. Taburetka je v cene. Látka plyšová modrá, nohy odtieň višňa

 Špecifikácia
Šírka celého kresla (pôdorys)58 cm
Celková výška kresla87 cm
Výška sedenia45 cm

Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte naše podnikové predajne, alebo zavolajte na  číslo +421 2/4333 27 67.

Farba prevedení, resp. látok na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzickou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú rozličné zobrazovacie zariadenia (kvalita monitora, telefón, atď.) Preto je lepšie si vopred objednať vzorku látky, prípadne si ju pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
SÚHLASÍM