FINES  Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
VYSTAVENÉSKLADOMAKCIA-59%

VARADERO modré kreslo s taburetkou

VARADERO modré kreslo s taburetkou
ID produktu
1000726
Výrobca
FINES
Záručná doba
2 roky
863.00 €
349.00 €Cena s DPH
skladom
Doručenie tohto tovaru na odberné miesto FINES výroba a podniková predajňa Fines v Žiline je do 3 pracovných dní. Predpokladané doručenie cez rozvoz alebo iné odberné miesto je za 15 dni 1.11.2021 v pondelok
Doprava ZADARMO prostredníctvom Bezplatný rozvoz Bratislava
 Popis

Extravagantné kreslo s taburetkou.

Kreslo Varadero sa bude výborne vynímať v obývačke ako solitér. Po ťažkom dni si v ňom pohodlne oddýchnete, poprípade prečítate svoju obľúbenú knihu.

Kreslo Varadero je dostupné v prevedení ako na fotografii. Taburetka je v cene. Látka plyšová modrá, nohy odtieň višňa

 Špecifikácia
Momentálne k danému produktu nie je k dispozícii žiadna podrobná špecifikácia

Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte naše podnikové predajne, alebo zavolajte na  číslo +421 2/4333 27 67.

Farba prevedení, resp. látok na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzickou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú rozličné zobrazovacie zariadenia (kvalita monitora, telefón, atď.) Preto je lepšie si vopred objednať vzorku látky, prípadne si ju pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
SÚHLASÍM