FINES Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
   Popis

  Drevená posteľ, s latkovým čelom.

  Manželská posteľ ALEXA je vzdušne pôsobiaca posteľ, ktorá aj napriek svojmu jemnému vzhľadu ponúka všetky výhody robustných masívnych postelí. Rám je vyrobený z odolného bukového masívu v siedmich farebných odtieňoch. Posteľ je povrchovo upravená odolným tvrdeným lakom, ktorý zaisťuje najvyššiu ochranu na dlhé roky. Praktickosť postele môžete zvýšiť masívnym úložným priestorom.

  Kľúčové vlastnosti:

  • základ rámu a čela postele je vyrobený z bukovej škárovky hrubej 27 mm
  • na povrchovú úpravu postele je použitý špeciálny tvrdený lak, ktorý zabezpečuje dlhú životnosť postele
  • záruka 10 rokov na konštrukciu postele.

  Prevedenie roštov:

  • základné prevedenie bez roštov - príprava pre rošt. Do tohto prevedenia je možné vložiť ľubovolný rošt daných rozmerov
  • lamelový rošt bez výklopu - k posteli bude dodaný lamelový rošt Perfect PLUS bez možnosti výklopu. Tento rošt je vhodná pre postele bez úložného priestoru
  • lamelový rošt s výklopom - do postele sú vsadené dva lamelové rošty s predným alebo bočným výklopom. Tieto rošty sa odporúčajú pre postele s úložným priestorom ARCHA.

  Možnosti úložného priestoru:

  • základné prevedenie bez úložného priestoru. Posteľ obsahuje iba prípravu pre rošt. K takémuto prevedeniu postele je možné dodatočne objednať úložný priestor ARCHA .
  • variant s úložným priestorom ARCHA. K posteli je dodaný masívny úložný priestor ARCHA ktorý v posteli stojí na zemi (odporúčame objednať v rovnakom odtieni ako posteľ).  Kontajner je rovnako ako posteľ dodávaný v demonte.
  Ďalšie informácie:

  Cena postele je bez matracov, dekorácií a nočných stolíkov.

   Doplnky
   Špecifikácia
  Materiál / dekorMasív - buk
  Výška zadného čela [A] 94 cm
  Dĺžka postele [B] 208 cm
  Výška predného čela [C] 43 cm
  Šírka zadného čela [D] 98 cm
  Šírka postele bez čela [E] 98 cm
  Výška postele bez matraca [F] 43 cm
  Rozmer plochy na spanie90x200 cm
  Úložný priestoráno
  Výrobok je dodávaný zmontovanýáno
  KategóriaKlasické postele
   Na prevzatie
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
  SÚHLASÍM