Slovenský nábytok do každej domácnosti Ι FINES.sk
  • 9755 čítaní / zobrazení

„Naším cieľom je vaše pohodlie“

     Naša história sa začala písať v roku 1992 v meste Žilina, kedy sme transformáciou štátneho podniku Drevoindustria vytvorili firmu s názvom Fines. Začali sme skromne výrobou kuchynských kútov a poschodových postelí. Vďaka našej tvrdej práci a Vašej vernosti sme sa však mohli rozrásť. Nielen, že sme rozšírili náš sortiment o nábytok z masívu a laminovanej drevotriesky, ale neskôr sme pridali aj čalúnené výrobky ako sú postele, pohovky, kreslá a sedacie súpravy. Sme hrdí na to, že s našimi pôvodnými štyridsiatimi zamestnancami sme dokázali našu výrobu rozšíriť a postupom času sme vytvorili viac ako dvestodvadsať pracovných miest.

     Oheň je dobrý sluha ale zlý pán. Naša cesta nebola vždy jednoduchá. November 2005 sa navždy zapíše do našich memoárov. Elektrický skrat spôsobil požiar v sklade s molitanom. Samozrejme, vedľajšie priestory plné dreva, poťahových látok a iného materiálu tiež nemali šancu odolať ohňu a vznietili sa. Firme ostala len menšia stolárska prevádzka a sklad. Našťastie nedošlo k žiadnemu zraneniu, ale firmu to finančne položilo takmer na kolená. Stovka ľudí zo dňa na deň mohla prísť o svoje zamestnanie. Našťastie, majitelia firmy to nevzdali, za čo im patrí veľká vďaka.

„Každý kus nábytku je originál s Vaším podpisom“

     V súčasnej dobe vieme zariadiť pomaly celý interiér Vášho domu alebo bytu. Od spálne, obývačky, cez jedáleň, či kompletnú študentskú izbu. Portfólio výrobkov máme nesmierne široké. Naším heslom je kvalitný slovenský nábytok za prijateľné ceny do každej domácnosti. Cieľom je, aby ste sa Vy – naši zákazníci - spolupodieľali na finálnom dizajne svojho nábytku. Či už inklinujete k vzorom, pestrým farbám, vidieckemu (provensálskemu) alebo industriálnemu štýlu, prípadne minimalizmu v zemitých tónoch... U nás máte stále možnosť výberu z veľkého množstva poťahového materiálu, morenia, či variácií nožičiek, vankúšov a iných doplnkov. Každý kus nábytku je originál s Vaším podpisom.

     Samozrejme okrem jedinečnosti je dôležitá aj kvalita a pohodlie. To je niečo, na čom si dávame záležať od úplných začiatkov našej firmy. A ak sa aj náhodou objaví nejaký problém, poskytujeme náš vlastný záručný servis, ktorý je na špičkovej úrovni. Navyše ponúkame aj pozáručný doživotný servis.

„Snažíme sa, aby sme boli vždy čím najbližšie k Vám“

      Keďže sa dnes veľká časť našich životov odohráva na internete, rozhodli sme sa spustiť vlastný e-shop. V rámci neho nájdete zhruba 600 výrobkov vo viac ako 19 kategóriách za tie najlepšie ceny. Samozrejme, nezabúdame ani na svet mimo internetu a naše výrobky nájdete v našich 3 podnikových predajniach, ale i v partnerských predajniach nielen na Slovensku aj i v Českej republike. Okrem toho všetkého niektoré naše výrobky nájdete i vo veľkých obchodných reťazcoch.

     Za svojím nábytkom si vždy stojíme. Musí byť pohodlný, praktický, pre všetky generácie a musí mať nadčasový dizajn, spĺňať kvalitatívne štandardy. Je nám cťou, keď uprednostníte náš slovenský nábytok a pridáte sa do našej rodiny spokojných a verných zákazníkov.


Ďakujeme, že nás podporujete.

 Na záver ešte prikladáme chronologický vývoj našej vizuálnej značky.