FINES  Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
  • 505 čítaní / zobrazení

„Naším cieľom je vaše pohodlie“

 

   Už 27 rokov sa snažíme osloviť ľudí, ktorý hľadajú kvalitný nábytok vyrobený u nás Slovensku. Začali sme so štyridsiatimi zamestnancami výrobou kuchynských kútov a poschodových postelí. Dnes sa viac ako 250 zamestnancov venuje najmä výrobe sedacích súprav, čalúnených a masívnych postelí.

 

   V dnešnej dobe je ťažké sa zorientovať  na trhu s nábytkom, ktorý je zaplavený nekvalitnými aj keď cenovo dostupnými produktami zo zahraničia. Preto by sme vám chceli ponúknuť ako alternatívu naše výrobky. Sú cenovo porovnateľné, ale výroba v Žilinskom závode zaručuje ich neporovnateľne vyššiu kvalitatívnu úroveň.


 

„Praktickosť a kvalita v základnej výbave“


 

   Pre náš nábytok sú typickými črtami praktickosť a príjemný dizajn, a aj vďaka tomu sme predali už viac ako 258 000 výrobkov. Všetok čalúnený a masívny nábytok firmy FINES  je vyrobený u nás, na Slovensku, a tak sa nemusíte báť dovezených produktov so štítkom „Vyrobené na Slovensku“.

 


 

   Aby sme boli bližšie k vám, náš sortiment nájdete v 20 vzorkových predajniach po celom Slovensku a Českej Republike. O záručný a pozáručný servis sa starajú naši servisný pracovníci, ktorí odstránia akýkoľvek problém či ste si nábytok kúpili u nás alebo u našich zmluvných predajcov.


 

„Za svojimi produktami si stojíme“


 

   Začali sme s jednoduchými produktmi, no po dlhoročnom vývoji a skúsenostiach už vieme aj to, ako na tie zložité. 10 ročná záruka na postele a 4 ročná na sedacie súpravy je garanciou toho že vieme ako spracovať materiál na kvalitný výrobok.

                                                                                                                                                                     

                                                                                                                                                                      FINES,a.s.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
SÚHLASÍM