FINES  Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
SKLADOM-35%

KVIDO kreslo látka HA08

KVIDO kreslo
  • KVIDO kreslo
  • KVIDO kreslo
Kreslo.
ID produktu
1001291
Výrobca
FINES
Záručná doba
2 roky
  • Zvolený variant
  • látka HA08
  • Slivka
301.33 €
195.84 €Cena s DPH
skladom
Doručenie tohto tovaru na odberné miesto FINES výroba a podniková predajňa Fines v Žiline je do 3 pracovných dní. Predpokladané doručenie cez rozvoz alebo iné odberné miesto je za 14 dni 1.7.2021 v štvrtok
Doprava už od 10.00 € prostredníctvom Rozvoz Žilina
 Popis

KVIDO je kreslo.


Kreslo Kvido výrobok, ktorý je zameraný na pevnú a ľahkú konštrukciu. Konštrukcia je vyrobená z robustných smrekových hranolov. Bukové nohy je možné si vybrať z 15 odtieňov morenia.
Kreslo je vhodné aj do hotelovej izby.

Rozmer kresla: š/v/h/ - 63/78/59 cm.

 Špecifikácia
Šírka celého kresla (pôdorys)63 cm
Hĺbka celého kresla (pôdorys)59 cm
Výška sedenia43 cm
Výška opierkového vankúša78 cm

Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte naše podnikové predajne, alebo zavolajte na  číslo +421 2/4333 27 67.

Farba prevedení, resp. látok na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzickou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú rozličné zobrazovacie zariadenia (kvalita monitora, telefón, atď.) Preto je lepšie si vopred objednať vzorku látky, prípadne si ju pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
SÚHLASÍM