FINES  Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
VYSTAVENÉSKLADOMAKCIA-52%

PLAY detská izba pino aurelio/zelená

PLAY detská izba pino aurelio/zelená
  • PLAY detská izba pino aurelio/zelená
  • PLAY detská izba pino aurelio/zelená
  • PLAY detská izba pino aurelio/zelená
  • PLAY detská izba pino aurelio/zelená
ID produktu
1000821
Výrobca
FINES
Záručná doba
2 roky
1 511.04 €
718.80 €Cena s DPH
Doručenie do 10 dní
Na fotografii je reálne zobrazený vystavený výrobok. PLAY EKONOMIY HORNÉ lôžko 100cm + matrac + 2x zábrana, písací stolík, schody s úl. priestorom, rohová skriňa. Prevedenie: pino aurelio/zelená. Rozmery D-263xV-178xH-105 cm. Cena bez dekorácií.
Doručenie tohto tovaru na odberné miesto FINES výroba a podniková predajňa Fines v Žiline je do 3 pracovných dní. Predpokladané doručenie cez rozvoz alebo iné odberné miesto je za 16 dni 9.11.2020 v pondelok
Doprava ZADARMO prostredníctvom Bezplatný rozvoz v celej SR
 Popis

PLAY detská izba.

Moderná detská izba, ktorá poteší všetky deti. Zostava Ekonomy obsahuje horné lôžko s matracom a zábranami. Šírka lôžka je 100 cm. Nočný stolík je možné šikovné skryť pod vrchné lôžko, alebo si ho môžete dať veľa postele. Na horné lôžko sa dostanete pomocou schodíkov, ktoré majú v každom schode úložný priestor, kde si vaša ratolesť môže odložiť knižky alebo hračky. Farebné prevedenie je zelená v kombináciíí s dekorom pino aurelio. Výrobok je vystavený v predajni FINES v OC STYLA. Pre viac info nás kontaktujte na live chate, alebo na niektorom z uvedených telefónnych čísiel v kontaktoch.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
SÚHLASÍM