FINES  Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
VYSTAVENÉSKLADOMAKCIA-60%

PLAY detská izba pino aurelio/zelená

PLAY detská izba pino aurelio/zelená
  • PLAY detská izba pino aurelio/zelená
  • PLAY detská izba pino aurelio/zelená
  • PLAY detská izba pino aurelio/zelená
  • PLAY detská izba pino aurelio/zelená
ID produktu
1000821
Výrobca
FINES
Záručná doba
2 roky
1 511.04 €
599.04 €Cena s DPH
skladom
Na fotografii je reálne zobrazený vystavený výrobok. PLAY EKONOMIY HORNÉ lôžko 100cm + matrac + 2x zábrana, písací stolík, schody s úl. priestorom, rohová skriňa. Prevedenie: pino aurelio/zelená. Rozmery D-263xV-178xH-105 cm. Cena bez dekorácií.
Doručenie tohto tovaru na odberné miesto FINES výroba a podniková predajňa Fines v Žiline je do 3 pracovných dní. Predpokladané doručenie cez rozvoz alebo iné odberné miesto je za 14 dni 1.7.2021 v štvrtok
Doprava ZADARMO prostredníctvom Bezplatný rozvoz v celej SR
 Popis

PLAY detská izba.

Moderná detská izba, ktorá poteší všetky deti. Zostava Ekonomy obsahuje horné lôžko s matracom a zábranami. Šírka lôžka je 100 cm. Nočný stolík je možné šikovné skryť pod vrchné lôžko, alebo si ho môžete dať veľa postele. Na horné lôžko sa dostanete pomocou schodíkov, ktoré majú v každom schode úložný priestor, kde si vaša ratolesť môže odložiť knižky alebo hračky. Farebné prevedenie je zelená v kombináciíí s dekorom pino aurelio. Výrobok je vystavený v predajni FINES v OC STYLA. Pre viac info nás kontaktujte na live chate, alebo na niektorom z uvedených telefónnych čísiel v kontaktoch.

Vystavená zostava má drobné nedostatky, resp. odreniny na DTD lamino doskách. Viac info po telefóne 0905 346 127.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
SÚHLASÍM