Priestranná pohovka Minos 80 dokáže uspokojiť aj náročného zákazníka. Široká variabilita príslušenstva a konfigurácie samotného výrobku robia z tejto pohovky veľmi obľúbený produkt.
K dispozícií sú na výber dekory podľa dostupného vzorkovníka. Minos 80 môžete objednať s dvomi vysokými bokmi alebo s jedným vysokým a jedným nízkym bokom. Pohovku je možné objednať bez matracov, alebo s matracmi hrúbky 9 cm v látke, ktorú si vyberiete zo vzorkovníka.
Pohovka obsahuje:
- úložný priestor (výsuvný kontajner na kolieskach) - vnútorný rozmer zásuvky 179x73x13 cm
- rozklad
- latový rošt
- korpus
- plocha na spanie po rozložení má rozmer 158x200 cm. Pohodlne sa tu vyspia dve dospelé osoby
- vyzliekatelné (odzipsovateľné) poťahy opierkových a sedákových matracov uľahčujú čistenie
- možnosť výberu 3 lamino dekorov, a množstvo poťahov látok na matrace podľa vzorkovníkov
- všetky naše pohovky sú vyrobené na Slovensku, v Žiline
- pohovka je svojou konštrukciou spolu s použitými materiálmi vhodná na každodenné spanie
Hrúbka materiálu je 18 mm, boky sú hrubé 22 mm.
- Minos 80 VV (vysoký bok na obidvoch stranách)
- Minos 80 VN pravý alebo VN ľavý (Na jednej strane vysoký na druhej nízky bok. Vysoký bok určuje stranu.)
- Sada 2 matracov z toho 1 opierkový (delený) matrac. Každý matrac je hrubý 9 cm, rozmer 79x200 cm.
- Sada dvoch matracov (nedelené). Každý matrac je hrubý 9 cm, rozmer 79x200 cm + sada troch vankúšov rozmer 53x67 cm.
Pri iných matracoch ako matrace MINOS negarantujeme rozmerovú kompatibilitu.
- návlek na matrace
- podrúčkové alebo opierkové vankúše podľa vzorkovníkov poťahových látok
Po rozložení pohovky vznikne ložná plocha 158x200 cm. Latový rošt a matrac vytvára takmer posteľ, preto je pohovka vhodná napríklad do menšieho bytu, alebo do hosťovskej izby.
| Šírka | 205 cm |
| Dĺžka | 88 cm |
| Prevedenie korpusu | Lamino |
| Výška sedenia / operadla | 43/82 cm |
| Plocha na spanie po rozložení | 158x200 cm |
| Látka - korpus | n/a |
| Látka - sedák, opierka | n/a |
| Možnosť rozkladu / typ | áno / výsuv |
| Úložný priestor | áno |
| Vhodné na každodenné spanie | áno |
| Výplň matraca / opierok / podrúčok | PUR pena / n/a / n/a |
| Vyzliekateľný poťah matrac / opierka / podrúčka | Áno / Nie / Nie |
| Nosnosť na osobu | 120 kg |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.