Kto sa po práci rád nenatiahne na pohodlnom lôžku. Rozkladacia pohovka Polina Vám presne poslúži na tento účel. Môžete na nej sedieť a pozerať televíziu alebo si na nej môžete zdriemnuť, poprípade na nej môžete aj spať celú noc, a ráno Vás nebudú bolieť kríže. Pohovka má navyše moderný retro dizajn. Pohovka má šikmý chrbát, ktorý vytvára ešte lepší komfort sedenia, a navyše je možné rozložiť pohovku bez toho, aby ste ju museli odsúvať od steny.
Pružinová pohovka (s bonelovými pružinami), s pohodlným sedením - po rozložení s pohodlným spaním, má plochu na spanie v rozmere 145x195 cm. Určite oceníte úložný priestor, ktorý má prístup po odsunutí sedacej časti. Na výber sú bukové nohy v rôznych odtieňoch morenia, podľa toho, ako sa Vám hodia s poťahovej látke.
Pohovka obsahuje:
Opierkové aj podrúčkové vankúše sú z molitanovej drte.
- plocha na spanie po rozložení má rozmer 150x195 cm. Pohodlne sa tu vyspia dve dospelé osoby.
- úložný priestor sa nachádza pod sedacou časťou, ktorú stačí jednoducho vysunúť smerom k sebe.
- šikmý chrbát umožňuje rozklad pohovky bez odsunutia od steny. Naviac zvyšuje komfort sedenia.
- možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok
- výrobok je vyrobený v závode v Žiline
- pohovka je svojou konštrukciou spolu s použitými materiálmi vhodné na každodenné spanie
- pohovka má štandardné rozkladacie kovanie bez automatu
- úložný priestor je súčasťou každého prevedenia pohovky. Rozmer úložného priestoru je š x v x h / 61x27x147 cm.
| Šírka | 196 cm |
| Dĺžka | 100 cm |
| Prevedenie korpusu | Čalúnený |
| Výška sedenia / operadla | 45/90 cm |
| Plocha na spanie po rozložení | 145x195 cm |
| Látka - korpus | n/a |
| Látka - sedák, opierka | n/a |
| Možnosť rozkladu / typ | áno / bez rozkladacieho automatu |
| Úložný priestor | áno |
| Vhodné na každodenné spanie | áno |
| Výplň matraca / opierok / podrúčok | PUR pena / PUR pena / PUR pena |
| Vyzliekateľný poťah matrac / opierka / podrúčka | Nie / Áno / Nie |
| Nosnosť na osobu | 100 kg |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.