Sedačka RENDY vám ponúka veľkú variabilitu rôznych elementov a bokov. Elegantná sedacia súprava obsahuje viac ako 50 modulov, z ktorých si môžete vyskladať ideálnu zostavu práve pre Vás. Navyše je možné sedačku ozvláštniť prešitím opierok (verzia LUX).
RENDY LUX - je sedacia súprava RENDY s prešitím v opierke
RENDY STANDARD - je sedacia súprava RENDY bez prešitia v opierke
- Nohy ku BOKU č. 1 - buková noha RV1, chrómová noha P3
- Nohy ku BOKU č. 3 - buková noha RV1, chrómová noha P3
- Nohy ku BOKU č. 4 - buková noha RV1, chrómová noha P3
- Nohy ku BOKU č. 5 - plastová noha HC (pri farebnom prevedení treba zaškrtnúť prvú možnosť - X), drevená noha RV2 (prevedenie podľa vzorkovníka morenia)
- sedačku si môžete nakonfigurovať z viac ako 50 elementov a 4 rôznych typov bokov
- možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok
- všetky naše sedacie súpravy sú vyrobené na Slovensku, v Žiline
- na sedacie súpravy sa vzťahuje 4 ročná záruka na konštrukciu a pohyblivé mechanizmy
- základné prevedenie bez rozkladu
- základné prevedenie bez úložného priestoru
- 1 - jednokreslo s bokmi (samostatne stojace)
- 2 - dvojkreslo s bokmi (samostatne stojace)
- 3P/R - trojkreslos bokmi pevné/rozkladacie (samostatne stojace)
- B1 - jednokreslo s bokom, ktoré sa pripája k rohu
- B2 - dvojkreslo s bokom
- B2R - rozkladacie 2kreslo s bokom
- B3P - 3kreslo s bokom
- B3R - rozkladacie 3kreslo s bokom
- 3SR - rozkladacie 3kreslo stredové
- 2SR - rozkladacie 2kreslo stredové
- 1S - 1kreslo stredové
- 2S - 2kreslo pevné stredové
- ROH - rohový element
- DU - koncový element s bokom a úložným priestorom
UPOZORNENIE:
Modelové zostavy a špecifikácia sú s bokom č. 1, šírku ostatných zostáv si môžete vypočítať podľa nasledujúcich údajov: bok č.3 (+4cm), bok č.4 (+10cm), bok č.5 (-8cm). Rozmery sú uvádzané pre zostavy s dvomi bokmi (zostava RENDY v tvare U má na šírku použitý iba jeden bok.
| Šírka (pôdorys) | 95 cm |
| Hĺbka (pôdorys) | 84 cm |
| Celková výška kresla | 87 cm |
| Výška sedenia | 42 cm |
| Hĺbka sedenia | 56 cm |
| Výška opierkového vankúša | 43 cm |
| Výška lakťovej opierky | 59 cm |
| Možnosť rozkladu | nie |
| Úložný priestor | nie |
| Výrobok je dodávaný zmontovaný | áno |
| Kategória | Moderné sedacie súpravy |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.