FINES Slovenský výrobca nábytku Ι Nakupujte online

Rozdelenie úložných priestorov v masívnych posteliach

  • 893 čítaní / zobrazení

Ponúkame rozdelenie jednotlivých úložných priestorov vo FINES masívnych posteliach pre jednoduchšiu orientáciu pri objednávke.


Posteľ bez úložného priestoru s prípravou pre roštPosteľ bez úložného priestoru a bez roštu (s prípravou pre rošt)

pre všetky postele


posteľ vo variante príprava pre rošt obsahuje len rám postele z bukového masívu vo vami zvolenom odtieni, strednicu (spravidla smrekovú), a systém na vloženie vami zvoleného roštu. Je to základné prevedenie dostupné pre každú posteľ. 


 


Úložný priestor archaÚložný priestor Archa

pre postele:

Nova, Tália, Kars, Mate, Tina, Solang Lux, Monako, Alexa, Soren


Úložný priestor arche je úložný priestor položený na podlahe, a je automaticky dodávaný pri prevedeniach roštu: výklopný rošt a výklopnopolohovací rošt k bočnému výklopu. Je vyrobený v kombinácii dýhovanej a laminovanej DTD a jeho farba nemusí vždy odpovedať odtieňu morenia. Vhodné pre skladovanie predmetov s vyššou hmotnosťou.

 


 


Úložný priestor UnimoÚložný priestor Unimo

pre postele:

Patrícia, Erna, Elisoft, Elinor, Ernesta, Mate lux, Ferata, Provensal


Úložný priestor Unimo je kontajner, resp. kontajnery, ktoré sú voľne položené na podlahe. Je možné ich kombinovať s roštom s predným alebo bočným výklopom. Vhodné pre uschovanie vecí aj s vyššou hmotnosťou.

  


Úložný priestor integrovaný, ITGÚložný priestor integrovaný, resp. ITG

pre postele:

Patrícia, Erna, Elisoft, Elinor, Ernesta, Mate lux, Ferata, Provensal


Úložný priestor ITG je situovaný nad podlahou. Posteľ s týmto úložným priestorom umožňuje vysávanie pod posteľou a je zabezpečená prirodzená cirkulácia vzduchu okolo, a pod posteľou. Je to výborná voľbá pre tých, ktorý majú podlahové kúrenie. Úložný priestor je vhodnejší skôr pre uschovanie vecí s nižšou hmotnosťou (max. 5 kg/m2 rovnomerne rozloženýc
h)