Klasika ktorá nikdy neomrzí, to je sedacia súprava a kreslá SARAH LUX. Opierky, podrúčky a sedáky sú vyladené nie len po dizajnovej stránke, ale aj po tej technickej. Kombinácia ideálnych rozmerov a materiálov vám zaručia dlhodobý komfort v elegantnom dizajne. Do dlhšej časti sedacej časti je možné zakomponovať rozklad plochy na spanie, do samostatného trojkresla [ 3 ] je možné zvoliť dvojdielny rozklad). V dvojkresle [ 2 ] zasa úložný priestor dostupný otvorením zásuvky pod sedením.
Kľúčové vlastnosti:
Všetky naše sedacie súpravy sú vyrobené na Slovensku, v Žiline. To zaručuje ich trvácnosť a kvalitu.
Na sedacie súpravy sa vzťahuje 4 ročná záruka na konštrukciu a pohyblivé mechanizmy.Ďalšie vlastnosti:
Možnosti rozkladu:
Možnosti úložného priestoru:
Dostupné zostavy:
Rohová sedacia súprava s rozkladom SARAH LUX
Sedacia súprava v tvare U s rozkladom SARAH LUX
Samostatné jednokreslo SARAH LUX
Samostatné dvojkreslo SARAH LUX
Samostatné trojkreslo SARAH LUXUPOZORNENIE:
Modelové zostavy a špecifikácia sú s bokom č. 1, šírku ostatných zostáv si môžete pozrieť v dokumente s elementami a zostavami pre SARAH bok 2. SARAH bez možnosti inštalácie záhlavných opierok je možné objednať v našich kamenných predajniach.
| Šírka (pôdorys) | 199 cm |
| Hĺbka (pôdorys) | 95 cm |
| Celková výška kresla | 92 cm |
| Výška sedenia | 44 cm |
| Hĺbka sedenia | 53 cm |
| Výška opierkového vankúša | 48 cm |
| Výška lakťovej opierky | 64 cm |
| Možnosť rozkladu | áno |
| Úložný priestor | nie |
| Odnímateľné poťahy | nie |
| Výrobok je dodávaný zmontovaný | áno |
| Kategória | Klasické sedacie súpravy |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.