Ľahké a ladné tvary sedacej súpravy SIONE LIGHT urobia z každej miestnosti oázu elegancie a vkusu. Táto moderná sedacia súprava obsahuje desať elementov a tri taburetky, vďaka ktorým je možné využiť priestor vašej miestnosti čo najoptimálnejšie. Okrem dizajnovej stránky vyniká SIONE LIGHT a j tou praktickou. Záhlavové opierka a rovnako aj podrúčky je možné polohovať, aby ste dosiahli čo najlepší komfort.
Kľúčové vlastnosti:
Polohovateľné záhlavné opierky po celej dĺžke sedenia poskytujú ten najvyšší komfort.
Polohovateľné podrúčky do viacerých polôh prispejú k zvýšeniu komfortu, či už pri sedení alebo ležaní.
Všetky naše sedacie súpravy sú vyrobené na Slovensku, v Žiline. To zaručuje ich trvácnosť a kvalitu.
Na sedacie súpravy sa vzťahuje 4 ročná záruka na konštrukciu a pohyblivé mechanizmy.Ďalšie vlastnosti:
Možnosti rozkladu:
Možnosti úložného priestoru:
Dostupné zostavy:
Rohová sedacia súprava SIONE LIGHT - veľká.
Rohová sedacia súprava SIONE LIGHT - malá.
Sedacia súprava v tvare U SIONE LIGHT
Samostatné dvojkreslo SIONE LIGHT
Veľká taburetka LTI SIONE LIGHTDostupné elementy:
| Šírka (pôdorys) | 222 cm |
| Hĺbka (pôdorys) | 102 cm |
| Celková výška kresla | 98 cm |
| Výška sedenia | 43 cm |
| Hĺbka sedenia | 60 cm |
| Výška opierkového vankúša | 55 cm |
| Výška lakťovej opierky | 61 cm |
| Možnosť rozkladu | nie |
| Úložný priestor | nie |
| Odnímateľné poťahy | nie |
| Výrobok je dodávaný zmontovaný | áno |
| Kategória | Moderné sedacie súpravy |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.