Pohovka Flavio s hranatým dizajnom bude v priestore pôsobiť veľmi dominantne a pohodlne. Spodný prešitý lem v kombinácii s vertikálnym šitím sedáku dodáva pohovke príjemné estetické spestrenie. Opierkové aj podrúčkové vankúše sú vybavené odmínateľným poťahom, čo uľahčuje ich údržbu. V štandardnej výbave má pohovka integrované kovanie typu automat, ktoré umožňuje jednoduché a nenáročné rozkladanie - ideálne riešenie pre rýchlu premenu na lôžko. Flavio je ideálna voľby pre tých, ktorí hľadajú spojenie výrazného dizajnu, praktickej funkčnosti a pohodlia.
Po rozložení pohovky vznikne dostatočne priestranná ložná plocha v rozmere 160x195 cm. Pohovku môžete využívať na každodenné spanie.
O komfort pohovky sa starajú vlnité pružiny v kombinácií so sedákom z kvalitnej vysokoelastickej PUR peny. Podlaketníky sú vo farbe korpusu.
Pohovka obsahuje:
- úložný priestor
- rozklad
- opierkové vankúše
- podlaketníky
- plocha na spanie po rozložení má rozmer 160x190 cm, pohodlne sa tu vyspia dve dospelé osoby
- úložný priestor nachádza pod sedacou časťou, ktorú stačí jednoducho vysunúť smerom k sebe
- vyzliekateľné poťahy opierkových vankúšov a podrúčok uľahčujú čistenie
- možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok
- šikmý chrbát umožňuje rozklad trojkresla bez odsunutia od steny, navyše zvyšuje komfort sedenia
- výrobok je vyrobený v závode v Žiline
- trojkreslo je svojou konštrukciou spolu s použitými materiálmi vhodné na každodenné spanie
- ložná plocha očalúnená matracovinou (sedák a opierka z rubovej strany)
- bukové nohy je možné namoriť resp. nafarbiť v odtieňoch podľa vzorkovníka morenia
- pohovka Flavio sa dodáva s kovaním automat, pomocou ktorého je možné rozložiť pohovku "jedným prstom".
- úložný priestor je súčasťou každého prevedenia pohovky. Rozmer úložného priestoru je š x v x h / 58x23x185 cm.
- v štandarde má pohovka opierkové vankúše a podlaketníky z molitanovej drte
- za príplatok je možné dokúpiť opierkové vankúše a podlaketníky z molitanových výliskov
| Šírka | 197 cm |
| Dĺžka | 105 cm |
| Prevedenie korpusu | Čalúnený |
| Výška sedenia / operadla | 45/89 cm |
| Plocha na spanie po rozložení | 160x195 cm |
| Látka - korpus | n/a |
| Látka - sedák, opierka | n/a |
| Možnosť rozkladu / typ | áno / rozkladací automat |
| Úložný priestor | áno |
| Vhodné na každodenné spanie | áno |
| Výplň matraca / opierok / podrúčok | PUR pena / PUR pena / PUR pena |
| Vyzliekateľný poťah matrac / opierka / podrúčka | Áno / Áno / Nie |
| Nosnosť na osobu | 100 kg |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.