Ak nemáte veľa priestoru, ale aj napriek tomu chcete mať veľkú sedačku, vyberte si MARVEL. Jednoduchá a moderná konštrukcia nezaberie veľa obytného priestoru, ale toho na sedenie vám poskytne veľmi veľa. Sedacia súprava má 25 modulov a samostatne stojacích elementov, z ktorých si môžete vyskladať optimálne riešenie do vašej izby. V sedačke môže byť integrovaná rozkladacia plocha na spanie, v dvojkreslách malý rozklad v zásuvke a v trojkreslách veľký rozklad.
- veľký rozklad plochy na spanie, umiestnený v zásuvke pod sedacou časťou
- sedačku si môžete nakonfigurovať z viac ako 25 elementov a samostatne stojacích prvkov
- pre túto sedaciu súpravu si môžete vybrať tri druhy nožičiek. Drevené (MA) alebo kovové nohy (VM, LK)
- množstvo poťahových látok na výber
- všetky naše sedacie súpravy sú vyrobené na Slovensku, v Žiline
- na sedacie súpravy sa vzťahuje 4 ročná záruka na konštrukciu a pohyblivé mechanizmy.
- pohodlné sedenie zabezpečujú kvalitné PUR peny na vlnitých pružinách.
- základné prevedenie sedacej súpravy je bez rozkladu
- prevedenie s rozkladom - v zásuvke sedacej súpravy je integrovaný rozklad na spanie
- prevedenie sedacej súpravy MARVEL je bez úložného priestoru
- 1 - kreslo bez rozkladu (samostatne stojace)
- 2 - dvojkreslo bez rozkladu (samostatne stojace)
- 3 - trojkreslo bez rozkladu (samostatne stojace)
- 3 - trojkreslo s rozkladom (samostatne stojace)
- DU - koncový element s bokom
- DM - malý prístavok
- DRO - rohový prístavok
- ROH - rohový element
- 2SP - dvojkreslo stredové bez rozkladu
- 2SR - dvojkreslo stredové s rozkladom
- 3SP - trojkreslo stredové bez rozkladu
- 3SR - trojkreslo stredové s rozkladom
- B2P - dvojkreslo bez rozkladu s bokom
- B2R - dvojkreslo s rozkladom a bokom
- B3P - trojkreslo bez rozkladu s bokom
- B3R - trojkreslo s rozkladom a bokom
- OTP, OTL - otoman (pravý alebo ľavý)
| Šírka (pôdorys) | 233 cm |
| Hĺbka (pôdorys) | 89 cm |
| Celková výška kresla | 88 cm |
| Výška sedenia | 44 cm |
| Hĺbka sedenia | 53 cm |
| Výška opierkového vankúša | 44 cm |
| Výška lakťovej opierky | 61 cm |
| Možnosť rozkladu | áno |
| Úložný priestor | nie |
| Odnímateľné poťahy | nie |
| Výrobok je dodávaný zmontovaný | áno |
| Kategória | Moderné sedacie súpravy |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Bežným javom pri poťahových látkach VELUR, ZAMAT (VELVET), PLYŠ je, že vplyvom intenzity a dopadu svetla na výrobok dochádza k optickej zmene farby. Farba poťahovej látky na sedacej súprave sa javí ako bledšia alebo tmavšia, napríklad na sedákoch či opierkach sedacej súpravy, záleží, z ktorého pohľadu sa na výrobok pozeráte. Tento jav je prirodzenou vlastnosťou látky a nie je považovaný za vadu materiálu.
Upozornenie k sedacím súpravám! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.