- kolekcia PROVENSAL vám ponúka veľké množstvo produktov v tomto čoraz viac obľúbenom štýle
- odnímateľné poťahy sedákov a opierok umožňuje pranie poťahov (ak to dovoľuje typ látky)
- možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok
- všetky naše sedacie súpravy sú vyrobené na Slovensku, v Žiline
- na sedacie súpravy sa vzťahuje 4 ročná záruka na konštrukciu a pohyblivé mechanizmy
- masívne bukové nožičky PD s výškou 8 cm.
- základné prevedenie bez rozkladu
- bez možnosti úložného priestoru.
- 1 - kreslo bez rozkladu
- 2P - dvojkresklo bez rozkladu
- 2,5P - rozšírené dvojkresklo bez rozkladu
- 3P/R - trojkreslo pevné/rozkladacie
- ROH - rohový element (pravouhlý)
- ROS - veľký rohový element (skosený)
- B1 - jednokreslo s bokom bez rozkladu
- B2P - dvojkreslo s bokom bez rozkladu
- B2,5P - rozšírené dvojkreslo s bokom
- B2,5Rm - rozšírené dvojkreslo s bokom a malým rozkladom
- B2,5Rv - rozšírené dvojkreslo s bokom a veľkým rozkladom
- B3P - trojkreslo s bokom bez rozkladu
- B3R - trojkreslo s bokom a rozkladom
| Šírka (pôdorys) | 108 cm |
| Hĺbka (pôdorys) | 88 cm |
| Celková výška kresla | 114 cm |
| Výška sedenia | 48 cm |
| Hĺbka sedenia | 56 cm |
| Výška opierkového vankúša | 49 cm |
| Výška lakťovej opierky | 68 cm |
| Možnosť rozkladu | nie |
| Úložný priestor | nie |
| Odnímateľné poťahy | áno |
| Výrobok je dodávaný zmontovaný | áno |
| Kategória | PROVENSAL |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.