Pohovka Primavera s modernizovaným dizajnom. Môžete si ju hocikedy rozložiť a len tak si lebediť, alebo na nej môžete pohodlne sedieť a sledovať televíziu. Úložný priestor môžete využiť na uskladnenie lôžkovín alebo sezónneho oblečenia. K pohovke je možné dokúpiť dekoračný vankúš Primavera o rozmere 43x74. Pohovka je univerzálna - ľavo-pravá.
Pohovka obsahuje:
- dva lamelové rošty pre pohodlné spanie
- rozklad
- úložný priestor
- matrac z kvalitnej vysokoelastickej PUR peny
- plocha na spanie po rozložení má rozmer 157x195 cm, pohodlne sa tu vyspia dve dospelé osoby
- úložný priestor sa nachádza pod sedacou časťou, ktorú stačí jednoducho vysunúť smerom k sebe
- možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok
- výrobok je vyrobený v závode v Žiline
- trojkreslo je svojou konštrukciou spolu s použitými materiálmi vhodné na každodenné spanie
- pohodlné sedenie
- efektné prešívané čelá
- rozklad s úložným priestorom (rozmer úložného priestoru: 15x67x177 cm)
| Šírka | 200 cm |
| Dĺžka | 82 cm |
| Prevedenie korpusu | Čalúnený |
| Výška sedenia / operadla | 50/86 cm |
| Plocha na spanie po rozložení | 157x195 cm |
| Látka - korpus | n/a |
| Látka - sedák, opierka | n/a |
| Možnosť rozkladu / typ | áno / manuálny rozklad |
| Úložný priestor | áno |
| Vhodné na každodenné spanie | áno |
| Vyzliekateľný poťah matrac / opierka / podrúčka | Áno / Áno / Nie |
| Nosnosť na osobu | 100 kg |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.