Klasika ktorá nikdy neomrzí, to je sedacia súprava a kreslá SARAH LUX. Opierky, podrúčky a sedáky sú vyladené nie len po dizajnovej stránke, ale aj po tej technickej. Kombinácia ideálnych rozmerov a materiálov vám zaručia dlhodobý komfort v elegantnom dizajne. Do dlhšej časti sedacej časti je možné zakomponovať rozklad plochy na spanie, podľa konfigurácie do trojkresla [ 3 ] dvojdielny alebo jednodielny rozklad). V dvojkresle [ 2 ] zasa úložný priestor dostupný otvorením zásuvky pod sedením.
- možnosť jednodielneho aj dvojdielneho rozkladu v trojkreslách
- úložný priestor v prístavku alebo v zásuvke sedacej súpravy
- sedačku si môžete nakonfigurovať z viacerých elementov a 2 typov bokov
- možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok
- všetky naše sedacie súpravy sú vyrobené na Slovensku, v Žiline
- na sedacie súpravy sa vzťahuje 4 ročná záruka na konštrukciu a pohyblivé mechanizmy
- päť odtieňov nožičiek
- príprava na inštaláciu záhlavných opierok v hornej časti sedákov
- pohodlné sedenie zabezpečujú kvalitné PUR peny na vlnitých pružinách
- očalúnený chrbát všetkých elementov - sedaciu súpravu môžete umiestniť do priestoru
- základné prevedenie bez rozkladu
- základné prevedenie bez úložného priestoru
- 1 - kreslo pevné
- 2U - kreslo pevné s výsuvným úložným priestorom
- 3P/R - kreslo pevné/rozkladacie
- B1 - kreslo s bokom
- B2U - dvojkreslo pevné s bokom
- B3Rm - trojkreslo rozkladacie s bokom a malým rozkladom
- B3Rv - trojkreslo rozkladacie s bokom a veľkým rozkladom
- B3PH - trojkreslo pevné s bokom
- PT - prídavná taburetka bez úložného priestoru
- 1S - kreslo pevné stredové
- 2SU - dvojkreslo pevné stredové
- 3SRm -trojkreslo rozkladacie stredové s malým rozkladom
- 3SRv - trojkreslo rozkladacie stredové s veľkým rozkladom
- 3SP - trojkreslo pevné stredové
- DU - koncový element s bokom
- DUK - element koncový (DU) s úložným priestorom
- ROH - rohový element
- VROH - veľký rohový element
UPOZORNENIE:
Modelové zostavy a špecifikácia sú s bokom č. 1, šírku ostatných zostáv si môžete pozrieť v dokumente s elementami a zostavami pre SARAH bok 2. SARAH bez možnosti inštalácie záhlavných opierok je možné objednať v našich kamenných predajniach.
| Šírka (pôdorys) | 104 cm |
| Hĺbka (pôdorys) | 95 cm |
| Celková výška kresla | 92 cm |
| Výška sedenia | 44 cm |
| Hĺbka sedenia | 53 cm |
| Výška opierkového vankúša | 48 cm |
| Výška lakťovej opierky | 64 cm |
| Možnosť rozkladu | nie |
| Úložný priestor | nie |
| Odnímateľné poťahy | nie |
| Výrobok je dodávaný zmontovaný | áno |
| Kategória | Klasické sedacie súpravy |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.