- odnímateľné poťahy chrbtových opierok umožňuje pranie poťahov (ak to dovoľuje typ látky)
- možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok
- všetky naše sedacie súpravy sú vyrobené na Slovensku, v Žiline
- na sedacie súpravy sa vzťahuje 4 ročná záruka na konštrukciu a pohyblivé mechanizmy
- masívne bukové nožičky ED alebo kovové EG, LKI10, LKC10 s výškou 10 cm
- sedáky sú očalúnené napevno a opierky majú odnímateľný poťah
- pohodlné sedenie zabezpečujú kvalitné PUR peny v sedáku a HR peny v opierke na gumotextilných popruhoch
- očalúnený chrbát všetkých elementov - sedaciu súpravu môžete umiestniť do priestoru
- základné prevedenie bez rozkladu
- s možnosťou rozkladu - v trojkresle je umiestnený jednodielny rozklad
- bez možnosti úložného priestoru.
- 1v - kreslo pevné veľké
- 1m - kreslo pevné malé
- 2 - kreslo pevné
- 3 - kreslo pevné
- 3R - kreslo rozkladacie
- B1v - veľké jednokreslo s bokom
- B1m - malé jednokreslo s bokom
- B2 - dvojkreslo pevné s bokom
- B3R - trojkreslo rozkladacie s bokom
- B3P - trojkreslo pevné s bokom
- 1Sv - veľké stredové kreslo bez bokov
- 1Sm - malé stredové kreslo bez bokov
- DU - koncový element s úložným priestorom
| Šírka (pôdorys) | 243 cm |
| Hĺbka (pôdorys) | 96 cm |
| Celková výška kresla | 87 cm |
| Výška sedenia | 44 cm |
| Hĺbka sedenia | 58 cm |
| Výška opierkového vankúša | 43 cm |
| Výška lakťovej opierky | 58 cm |
| Možnosť rozkladu | áno |
| Úložný priestor | nie |
| Odnímateľné poťahy | áno |
| Výrobok je dodávaný zmontovaný | áno |
| Kategória | Moderné sedacie súpravy |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Bežným javom pri poťahových látkach VELUR, ZAMAT (VELVET), PLYŠ je, že vplyvom intenzity a dopadu svetla na výrobok dochádza k optickej zmene farby. Farba poťahovej látky na sedacej súprave sa javí ako bledšia alebo tmavšia, napríklad na sedákoch či opierkach sedacej súpravy, záleží, z ktorého pohľadu sa na výrobok pozeráte. Tento jav je prirodzenou vlastnosťou látky a nie je považovaný za vadu materiálu.
Upozornenie k sedacím súpravám! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.