Pohovka Gremia má pevnú modernizovanú konštrukcia, pohodlný voľný matrac z kvalitnej vysokoelastickej PUR peny a chrbát tiež z očalúnenej PUR peny. Spanie bude pre Vás veľmi pohodlné, takmer ako na posteli.
Gremia má v štandarde zabudované kovanie automat, ktoré slúži na ľahké a beznámahové rozkladanie pohovky.
Poťah sedáka a chrbát na rubovej strane je očalúnený matracovou hygienickou látkou. Po rozložení pohovky vznikne dostatočne priestranná ložná plocha v rozmere 155x190 cm. Pohovku môžete využívať na každodenné spanie.
Pohovka obsahuje:
- úložný priestor
- rozklad automat
- voľný matrac sedáka
- opierkové vankúše z penových výliskov
- podrúčky sú za príplatok
- plocha na spanie po rozložení má rozmer 160x190 cm, pohodlne sa tu vyspia dve dospelé osoby
- úložný priestor nachádza pod sedacou časťou, ktorú stačí jednoducho vysunúť smerom k sebe
- vyzliekateľné poťahy opierkových vankúšov, sedáku a podrúčok uľahčujú čistenie
- možnosť výberu zo širokej ponuky poťahových látok
- šikmý chrbát umožňuje rozklad trojkresla bez odsunutia od steny, navyše zvyšuje komfort sedenia
- výrobok je vyrobený v závode v Žiline
- trojkreslo je svojou konštrukciou spolu s použitými materiálmi vhodné na každodenné spanie
- ložná plocha očalúnená matracovinou (sedák a opierka z rubovej strany)
- bukové nohy je možné namoriť resp. nafarbiť v odtieňoch podľa vzorkovníka morenia
- pohovka Gremia sa dodáva s kovaním automat, pomocou ktorého je možné rozložiť pohovku "jedným prstom".

- úložný priestor je súčasťou každého prevedenia pohovky. Rozmer úložného priestoru je š x v x h / 58x23x185 cm.
| Šírka | 200 cm |
| Dĺžka | 107 cm |
| Prevedenie korpusu | Čalúnený |
| Výška sedenia / operadla | 47 / 94 cm |
| Plocha na spanie po rozložení | 155x190 cm |
| Látka - korpus | n/a |
| Látka - sedák, opierka | n/a |
| Možnosť rozkladu / typ | áno / rozkladací automat |
| Úložný priestor | áno |
| Vhodné na každodenné spanie | áno |
| Výplň matraca / opierok / podrúčok | PUR pena / PUR pena / PUR pena |
| Typy nožičiek | DS |
| Vyzliekateľný poťah matrac / opierka / podrúčka | Áno / Áno /Áno |
| Nosnosť na osobu | 100 kg |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.