FINES Výroba a predaj nábytku | Eshop s nábytkom
 Popis

Trojkreslo v retro štýle s rozkladacím kovaním automat

PRODUKT BUDE MOŽNÉ OBJEDNAŤ AŽ OD 1.12.2021.
Konečne ste ho našli. Toto krásne trojkreslo s ladnými tvarmi, elegantnými bokmi z bukového masívu sa Vám navyše odvďačí pohodlím pri spaní čí sedení. Konštrukcia pohodlného sedenia spočíva na vlnitých pružinách v kombinácii s kvalitnými komfortnými Pur penami. Aby si zákazníci vybrali tu svoju variantu, dali sme na výber z troch prevedení opierkových vankúšov. Ku kreslu si môžete farebne doladiť bukové boky podľa vzorkovníka morenia.

Pohovka obsahuje:

 • úložný priestor
 • rozklad pomocou kovania automat (trojkreslo je možné rozložiť pomocou "jedného prsta")
 • masívne boky (farebné prevedenie podľa vzorkovníka morenia)

Kľúčové vlastnosti:


 • Sedacia súprava rozkladom Plocha na spanie po rozložení má rozmer 145x195 cm. Pohodlne sa tu vyspia dve dospelé osoby.
 • Sedacia súprava s úložným priestorom Úložný priestor sa nachádza pod sedacou časťou, ktorú stačí jednoducho vysunúť smerom k sebe.
 • Sedacia súprava s úložným priestorom Šikmý chrbát umožňuje rozklad trojkresla bez odsunutia od steny. Naviac zvyšuje komfort sedenia.
 • 500 druhov poťahových látok Možnosť výberu z viac ako 170 látok na našom eshope, v našich vzorkových predajniach omnoho viac.
 • Nábytok vyrobený na slovensku Všetky naše kreslá sú vyrobené na Slovensku, v Žiline. To zaručuje ich trvácnosť a kvalitu.
 • Nábytok vyrobený na slovensku Trojkreslo je svojou konštrukciou spolu s použitými materiálmi vhodné na každodenné spanie.

Po rozložení pohovky vznikne ložná plocha s rozmerom 140x195 cm. 

Trojkreslo má šikmý chrbát, ktorý zvyšuje pohodlie sedenia. Veľká výhoda šikmého chrbta je, že trojkreslo sa dá rozložiť bez odsúvania aj keď je opreté o stenu. V cene nie sú dekorácie, malé dekoračné vankúšiky, a deky.


   Špecifikácia
  Šírka celého kresla (pôdorys)221 cm
  Hĺbka celého kresla (pôdorys)104 cm
  Celková výška kresla630 cm
  Výška sedenia45 cm
  Hĺbka sedenia56 cm
  Výška opierkového vankúša90 cm
  Možnosť rozkladuáno
  Úložný priestoráno
  Výrobok je dodávaný zmontovanýnie
   Na prevzatie
   Vzorkovník látok
   Podobné produkty

  Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte naše podnikové predajne, alebo zavolajte na  číslo +421 2/4333 27 67.

  Farba prevedení, resp. látok na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzickou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú rozličné zobrazovacie zariadenia (kvalita monitora, telefón, atď.) Preto je lepšie si vopred objednať vzorku látky, prípadne si ju pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.

   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.
  SÚHLASÍM