Taburetka PARADISO bola navrhnutá pre našu kolekciu PROVENSAL, ktorá vás prenesie do juhovýchodného Francúzska, do doby keď aj praktické veci plnili estetickú funkciu. A taká je naša taburetka PARADISO, pohodlná a zároveň štýlová.
- plastové nožičky PD s výškou 8 cm
- pohodlné sedenie zabezpečujú kvalitné PUR peny na gumotextilných popruhoch v sedáku
- základné prevedenie taburetky PARADISO je s úložným priestorom umiestneným pod sedákom
- montáž taburetky nie je nutná
| Šírka (pôdorys) | 88 cm |
| Hĺbka (pôdorys) | 71 cm |
| Celková výška kresla | 46 cm |
| Výška sedenia | 46 cm |
| Úložný priestor | áno |
| Odnímateľné poťahy | nie |
| Výrobok je dodávaný zmontovaný | áno |
| Kategória | PROVENSAL |
Máte záujem o inú konfiguráciu, alebo farebné prevedenie výrobku ako je možné objednať na našom e-shope? Navštívte, alebo kontaktujte podnikové predajne, kde Vám predajcovia ochotne poradia. (Neplatí pre postele KOSKA a kreslá ALADIN)
Farba prevedení, resp. poťahových materiálov na fotografiách na počítači, sa úplne nemusí zhodovať s fyzicky dostupnou vzorkou látky. Rozdiel spôsobujú schopnosti zariadení v podaní zobrazovania farieb. (druh displeja na počítači, mobilnom telefóne, atď.) Preto je lepšie vopred si vzorku látky, resp. dekoru pozrieť na predajni, aby nedošlo k nedorozumeniu.
Upozornenie! Aby sa naše sedacie súpravy dali pohodlne umiestniť do vášho bytu alebo domu, je potrebné mať šírku priechodu cez dvere minimálne 80 cm.
Pri vybraných dekoračných nožičkách výrobca umožňuje zákazníkovi voliť si odtieň podľa ponuky.
Pomocné nohy sú dodávané len v odtieňoch stanovených výrobcom. Viac informácií u predajcu.
Fotografie sú ilustračné.